Ürünlerde Ara

Vidanjör Çekimleri 

Günümüzde altyapı projelerinde çevre ve sağlık standartları giderek artmaktadır. FK Altyapı olarak, çevre dostu ve etkili çözümler sunma taahhüdümüzle, Vidanjör Çekimleri hizmetimizle müşterilerimize güvenilir ve temiz bir altyapı sağlıyoruz.

Vidanjör çekimleri, atık su ve pis su gibi sıvıları toplamak, taşımak ve arıtmak amacıyla kullanılan özel tasarımlı araçlarla gerçekleştirilen bir hizmettir. Bu hizmet, kanalizasyon sistemlerinin bakımı, atık su boşaltımı, drenaj temizliği ve benzeri ihtiyaçlarda kullanılır. FK Altyapı olarak, vidanjör çekimlerinde modern ekipmanlarımız ve uzman ekibimizle çözümler sunuyoruz.

Mail Listemize Kaydol

Ürün ve güncel haberler için bize katılın

Evet FK Altyapı tarafından e-posta, telefon, SMS ve e-posta vasıtasıyla tarafıma kişiselleştirilmiş pazarlama iletilerinin gönderilmesini kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin, üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf internet siteleri ile sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklamlar için kullanılmasını kabul ediyorum. Rızalarımı her zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu teyit ederim. Konuya ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metnimizden ulaşabilirsiniz.